0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار CRASH ROYAL حکم پاسور انفجار۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Italy Serie A
AS Roma
-
-
Torino FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
AC Fiorentina
-
-
SS Lazio
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Saudi Arabia Profesional League
Al-Ettifaq Dammam
۰
۲
Al Hilal Riyadh
Finished
۱۷:۳۰
Al-Ittihad
-
-
Al-Wahda
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Turkey Super Lig
Galatasaray SK
-
-
Antalyaspor
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Spain La Liga
Girona FC
-
-
Rayo Vallecano
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Portugal Primeira Liga
Boavista FC
-
-
SC Braga
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
Rio Ave
۳
۳
Sporting Clube de Portugal
Finished
۰۰:۰۰
  Denmark Superliga
FC Copenhagen
-
-
FC Nordsjaelland
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  United States MLS
Los Angeles Galaxy
۱
۱
Inter Miami CF
Finished
۰۵:۳۰
Nashville SC
۰
۰
New York Red Bull
Finished
۰۱:۳۰
  Bulgaria A PFG
Beroe Stara Zagora
۰
۱
PFC Ludogorets Razgrad
inprogress
۱۹:۰۰
  Jordan Jordan League
AL Ahli
۰
۰
Al Wehdat
Finished
۱۷:۳۰
Al-Ramtha
۴
۲
Moghayer Al Sarhan
Finished
۱۷:۳۰
Al Salt
-
-
Al-Faisaly Amman
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Ukraine Premier League
PFK Oleksandria
۰
۰
FC Shakhtar Donetsk
Finished
۱۴:۳۰
Zorya Luhansk
۱
۰
FC Vorskla Poltava
Finished
۱۴:۳۰
Obolon Kiev
۱
۱
FC Chornomorets Odessa
Finished
۱۷:۰۰
  Cyprus 1. Division
Apollon Limmassol FC
-
-
Doxa Katokopias
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Indonesia Liga 1
Madura United F.C.
۳
۲
PS TIRA-Persikabo
Finished
۱۵:۳۰
Arema Malang
۳
۲
Persija Jakarta
Finished
۱۱:۳۰
Pusamania Borneo FC
۴
۰
Bhayangkara Surabaya United
Finished
۱۵:۳۰
  Saudi Arabia Division 1
Al-Safa FC
۰
۰
AL Ain
inprogress
۱۸:۴۵
Jeddah Club
۰
۱
Al Jabalain
inprogress
۱۹:۳۰
Al Kholood
۰
۱
Al-Arabi Al-Saudi
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Campionato Primavera
Fiorentina U19
۵
۰
Bologna U19
Finished
۱۶:۳۰
Torino U19
۱
۳
Atalanta U19
inprogress
۱۸:۳۰
  Denmark Future Cup
AGF Aarhus Reserves
۲
۴
Midtjylland Reserves
Finished
۱۵:۳۰
  Australia Victoria Premier League 1
Bulleen Lions
۲
۱
Eastern Lions
Finished
۱۳:۰۰
Melbourne Victory 2
۱
۱
Bentleigh Greens SC
Finished
۱۳:۰۰
  Australia NPL Victoria
South Melbourne FC
۱
۰
Hume City
Finished
۱۲:۰۰
  Colombia Primera A
La Equidad
۲
۰
Atletico Nacional de Medellin
Finished
۰۳:۰۰
CD Jaguares de Cordoba
۱
۱
America de Cali
Finished
۰۱:۰۰
Deportivo Pereira
۳
۳
CD Junior de Barranquilla
Finished
۰۵:۰۰
  Egypt Premier League
FC Masr (ZED)
۰
۱
Enppi
Finished
۱۷:۳۰
Al Moqawloon Al Arab
-
-
Al Masry Club
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
El Gounah
۰
۰
El Ismaily Sporting Club
Finished
۱۷:۳۰
  Israel Liga Alef South
Hapoel Kfar Shelem
۲
۲
Maccabi Kiryat Malakhi
inprogress
۱۸:۳۰
Ironi Modiin
۰
۲
Agudat Sport Ashdod FC
Finished
۱۵:۰۰
Hapoel Bnei Lod
۰
۳
Sport Club Dimona
Finished
۱۶:۲۵
Maccabi Yavne
۰
۰
Hapoel Bikat HaYarden
inprogress
۱۹:۳۰
Maccabi Shaarayim
۰
۰
Shimshon Kafr Qasim
Finished
۱۶:۳۰
Agudat Sport Nordia Jerusalem
۱
۰
Hapoel Marmorek
inprogress
۱۹:۳۰
Maccabi Ashdod
-
-
Hapoel Ironi Herzliya
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Holon Yermiyahu
-
-
Shimshon Tel Aviv
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۰
  Bolivia Liga de Futbol Profesional Boliviano
Blooming
۲
۱
Oriente Petrolero
Finished
۰۳:۰۰
Bolivar
۴
۴
The Strongest La Paz
Finished
۰۱:۰۰
  Mexico LIGA MX
Santos Laguna Mexico
۱
۰
Mazatlan FC
Finished
۰۳:۳۰
  Vietnam U19 Championship
Hoang Anh Gia Lai U19
۰
۰
Thanh Hoa U19
Finished
۱۰:۳۰
Ha Noi U19
۲
۰
Phu Yen U19
Finished
۱۲:۳۰
Binh Phuoc U19
۰
۵
Viettel U19
Finished
۱۲:۳۰
Nghe An U19
۲
۰
Khanh Hoa U19
Finished
۱۰:۳۰
  Israel Liga Alef North
Hapoel Migdal Haemeq
۱
۱
Hapoel Kaukab
Finished
۱۶:۰۰
Maccabi Ahi Nazareth FC
۰
۲
Tzeirei Kfar Kana
Finished
۱۵:۳۰
Maccabi Kiryat Ata Bialik
۲
۱
Tzerei Umm al-Fahm
Finished
۱۵:۳۰
Maccabi Nujeidat Ahmed
۱
۲
Hapoel Ironi Baqa Al-Gharbiyye
Finished
۱۶:۱۵
Hapoel Kfar Kana
۱
۱
MS Tzeirey Taibe
Finished
۱۶:۳۰
Sport Club Tira
-
-
Hapoel Raanana
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Hapoel Bnei Zalfa
۳
۱
Hapoel Bueine
Finished
۱۴:۳۰
Ironi Nescher
۰
۳
Hapoel Kiryat Yam
Finished
۱۶:۳۵
  Kuwait Super Cup
Al Kuwait
۱
۱
Kazma
inprogress
۱۸:۴۰
  Slovenia Prva liga
NK Bravo
۰
۰
FC Koper
Finished
۱۷:۳۰
  Sweden Svenska Cupen, Group 7
Hammarby IF
-
-
GIF Sundsvall
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Netherlands Eerste Divisie (Jupiler League)
Ajax Amsterdam Reserves
-
-
Telstar
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
AZ Alkmaar Reserves
-
-
NAC Breda
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
FC Utrecht Reserves
-
-
FC Oss / Top Oss
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
PSV Reserves
-
-
FC Dordrecht
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Australia South Australia State League 1
Adelaide Blue Eagles
۳
۱
Adelaide Victory
Finished
۱۳:۱۵
  Chile Primera Division
Cobresal Salvador
۲
۲
Union Espanola
Finished
۰۳:۰۰
O'Higgins
۱
۰
Colo Colo
Finished
۰۰:۳۰
  Panama Liga Prom
Champions FC Academy
۱
۳
Potros Del Este Reserves
Finished
۰۰:۰۰
Plaza Amador Reserves
۴
۲
Ciex Sports Academy
Finished
۰۳:۳۰
  England Professional Development League
Colchester U21
۲
۰
Cardiff U21
Finished
۱۵:۳۰
Coventry City U21
۱
۱
Birmingham City U21
Finished
۱۶:۳۰
Charlton Athletic U21
۲
۳
Watford U21
Finished
۱۷:۰۰
Crewe Alexandra U21
۳
۳
Wigan U21
Finished
۱۶:۳۰
  Ghana Premier League
Aduana Stars
۰
۲
Samartex
inprogress
۱۸:۳۰
  Serbia Super Liga
Mladost Lucani
۰
۰
FK Vozdovac
inprogress
۱۹:۰۰
  Jamaica Premier League
Mount Pleasant FC
۱
۱
Montego Bay United
Finished
۰۰:۰۰
Tivoli Gardens
۰
۰
Portmore United
Finished
۰۰:۳۰
Vere United FC
۶
۲
Lime Hall
Finished
۰۰:۰۰
Humble Lions FC
۱
۵
Waterhouse FC
Finished
۰۰:۰۰
  North and Central America CONCACAF Championship U20 - Qualification, Group A
Belize U20
۰
۶
Nicaragua U20
Finished
۰۴:۳۰
British Virgin Islands U20
۱
۲
Cuba U20
Finished
۰۱:۳۰
  Australia South Australia State League 1 Reserves
Adelaide Blue Eagles Reserves
۱
۱
Adelaide Victory Reserves
Finished
۱۱:۰۰
  Greece Super League 2, Group A
Niki Volou
۱
۲
Anagennisi Karditsas 1904
Finished
۱۶:۳۰
  India Indian Super League
East Bengal FC
۱
۰
Chennaiyin FC
Finished
۱۷:۳۰
  World Friendly International Matches U23 Women
Portugal U23 (W)
۲
۲
Italy U23 (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Netherlands U23 (W)
۱
۱
England U23 (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Bahrain King of Bahrain Cup
Al-Muharraq
۰
۰
Al Khalidiyah
inprogress
۱۹:۰۰
  Australia Victoria Premier League 1 U23
Bulleen Lions U23
۳
۱
Eastern Lions U23
Finished
۱۰:۴۵
  Qatar U21 League
Qatar SC Doha U21
۱
۳
Al Gharafa U21
inprogress
۱۸:۳۰
Muaither SC U21
۱
۱
Al-Wakrah U21
inprogress
۱۸:۳۰
Al-Shamal U21
۰
۲
Al-Ahli Doha U21
inprogress
۱۸:۳۰
  Romania Liga I
Universitatea Craiova
-
-
SC FC Voluntari SA
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  El Salvador Primera Division
CD Luis Angel Firpo
۲
۰
Municipal Limeno
Finished
۰۰:۴۵
CD Platense Zacatecoluca
۲
۱
Once Deportivo de Ahuachapan
Finished
۰۱:۰۰
CD Dragon
۰
۱
Alianza FC
Finished
۰۰:۴۵
  Africa CAF Olympic Qualification Women
Nigeria (W)
۱
۰
Cameroon (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Brazil Paulista Serie A1
Guarani FC De Campinas
۱
۱
Sao Paulo FC
Finished
۰۰:۳۰
Botafogo SP
۲
۱
Portuguesa Desportos
Finished
۰۰:۳۰
Corinthians Paulista
۰
۱
AA Ponte Preta
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Gaucho 1
Internacional RS
۳
۲
Gremio Porto Alegrense RS
Finished
۰۰:۳۰
  Paraguay Primera Division
Sportivo Trinidense
۰
۱
Sportivo Ameliano
Finished
۰۰:۴۵
Guarani Asuncion
۱
۳
Olimpia Asuncion
Finished
۰۳:۱۵
  Argentina Copa De la Liga Profesional
Newell's Old Boys
۰
۱
Rosario Central
Finished
۰۲:۱۵
Gimnasia y Esgrima La Plata
۰
۰
Estudiantes de la Plata
Finished
۰۲:۰۰
Instituto de Cordoba
۰
۲
Godoy Cruz
Finished
۰۴:۳۰
Atletico Lanus
۱
۱
Banfield
Finished
۰۴:۳۰
  Chile Primera B
San Marcos de Arica
۰
۱
Deportes Temuco
Finished
۰۳:۰۰
Deportes Recoleta
۳
۱
Santiago Wanderers
Finished
۰۰:۳۰
  Costa Rica Primera Division
Municipal Perez Zeledon
۲
۲
CS Cartagines
Finished
۰۳:۳۰
Santos de Guapiles
۰
۲
AD Municipal Grecia
Finished
۰۰:۳۰
AD Municipal Liberia
۲
۰
Sporting San Jose
Finished
۰۰:۳۰
  Peru Liga 1 - Apertura
Deportivo Garcilaso
۲
۰
Universidad Cesar Vallejo
Finished
۰۳:۳۰
Alianza Lima
۵
۱
Comerciantes Unidos
Finished
۰۰:۳۰
Los Chankas CYC
-
-
Cienciano Cusco
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Egypt Premier League Women
Al-Majd (W)
۲
۳
Delphi SC (W)
Finished
۱۴:۳۰
Tut Ankh Amun (W)
۱
۰
Pyramids FC (W)
Finished
۱۶:۰۰
  United Arab Emirates UAE U21 Pro League
Ajman Club U21
۱
۲
Shabab Al Ahli Dubai U21
Finished
۱۷:۰۰
Al Wahda Abu Dhabi U21
۱
۳
Al Bataeh U21
Finished
۱۷:۰۰
Al Ain U21
۰
۰
Baniyas SC U21
Finished
۱۷:۰۰
  Israel Leumit League
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
-
-
Ihud Bnei Shefaram
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Hapoel Ramat Hasharon
-
-
Hapoel Ramat Gan
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
KAFR Qasim
-
-
Hapoel Kfar-Saba
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Greece Super League 2, Group B
Panathinaikos II
۱
۰
PAE Ionikos Nikaias
Finished
۱۷:۳۰
  France Ligue 2
Stade Caen
-
-
Angers SCO
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Costa Rica Liga de Ascenso Apertura gr. B
Limon Black Star
۰
۰
Santa Ana
Finished
۰۰:۳۰
Consultants Desamparados
۲
۰
AD Aserri
Finished
۰۴:۳۰
  India Mumbai Premier League
Hope United
۲
۲
Maharashtra Oranje FC
Finished
۱۱:۰۰
  Argentina Primera Nacional
Racing de Cordoba
۱
۱
Tristan Suarez
Finished
۰۰:۳۰
Club Atletico Alvarado
۱
۰
CA All Boys
Finished
۰۲:۳۰
Colon de Santa Fe
۴
۰
CA Patronato
Finished
۰۲:۳۰
Atletico de Rafaela
۴
۱
Gimnasia Mendoza
Finished
۰۲:۳۰
Quilmes Atletico Club
۱
۰
Chacarita Juniors
Finished
۰۴:۱۵
CA Chaco For Ever
۰
۲
Deportivo Moron
Finished
۰۲:۰۰
  North and Central America CONCACAF Gold Cup Women, Group C
Paraguay (W)
۰
۴
Canada (W)
Finished
۰۱:۳۰
El Salvador (W)
۰
۲
Costa Rica (W)
Finished
۰۴:۳۰
  Guatemala Liga Nacional
Deportivo Coatepeque FC
۱
۱
Huehueteco Xinabajul
Finished
۰۰:۳۰
  Cameroon Elite One
Cotonsport de Garoua
۳
۱
Fovu de Baham
inprogress
۱۸:۰۰
  Brazil Catarinense 1
EC Internacional SC
۰
۲
Barra FC
Finished
۰۰:۳۰
Hercilio Luz
۳
۰
Concordia AC
Finished
۰۰:۳۰
  Venezuela Liga FUTVE
Metropolitanos FC
۱
۲
Club Deportivo Internacional de Barinas
Finished
۰۲:۳۰
  Italy Serie C, Group C
Juve Stabia
-
-
FC Turris Neapolis 1944
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Foggia
-
-
Crotone
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Virtus Francavilla
-
-
AC Monopoli
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  India Santosh Trophy
Karnataka Sports Association
۰
۱
Manipur
Finished
۱۷:۰۰
Mizoram
۵
۱
Delhi FA
Finished
۰۸:۰۰
Railway FC
۲
۱
Maharashtra FA
Finished
۱۲:۳۰
  France National
Dijon FCO
-
-
AS Nancy Lorraine
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 6
Castellon B
۱
۰
Villarreal CF C
inprogress
۱۸:۳۰
  North and Central America CONCACAF Championship U20 - Qualification, Group D
Dominica U20
۰
۵
Trinidad and Tobago U20
Finished
۰۲:۳۰
  World Friendly International Matches U19
Georgia U19
۲
۳
Israel U19
Finished
۱۵:۳۰
  Mexico Liga TDP
La Tribu de Ciudad Juarez
۲
۱
Obson Dynamo FC
Finished
۰۰:۳۰
  Panama LPF
Tauro F.C.
۲
۱
Veraguas FC
Finished
۰۰:۳۰
  Guatemala Primera Division
CD Suchitepequez
۴
۰
Cafetaleros Democracia
Finished
۰۳:۳۰
Juventud Pinulteca FC
۱
۰
Fraijanes FC
Finished
۰۰:۳۰
  Poland 1. Division
Chrobry Glogow
-
-
Gornik Leczna
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Iceland League Cup, Group 1
FH Hafnarfjordur
-
-
Keflavik
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Burkina Faso Premier League
AS du Faso-Yennenga
۰
۰
RC Bobo-Dioulasso
inprogress
۱۹:۳۰
  Albania Kategoria Superiore
Dinamo Tirana
۰
۰
KS Vllaznia Shkoder
inprogress
۱۹:۳۰
KF Tirana
۰
۰
KF Laci
inprogress
۱۹:۳۰
  England FA Cup
Coventry City FC
-
-
Maidstone Utd
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Mexico Liga de Expansion MX
Celaya
۲
۰
Alebrijes Oaxaca
Finished
۰۲:۳۵
  Brazil Carioca 1
Bangu RJ
۲
۱
Madureira Rio Janeiro
Finished
۰۰:۴۵
Boavista SC/RJ
۳
۲
Sampaio Correa RJ
Finished
۰۳:۰۰
  Honduras Liga Nacional
Olancho FC
۱
۰
Genesis Huracan
Finished
۰۰:۳۰
Vida
۳
۴
CD Real Sociedad
Finished
۰۲:۳۰
  Guatemala Segunda Division
America Salcaja
۳
۱
Barillas FC
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo Carcha
۲
۱
Gualan FC
Finished
۰۰:۳۰
Chimaltenango FC
۸
۰
CD Barcena Villa Nueva
Finished
۰۰:۳۰
Agua Blanca
۳
۱
Nueva Santa Rosa
Finished
۰۰:۳۰
  Brazil Campeonato Capixaba
Real Noroeste Capixaba FC
۲
۲
Desportivo Ferroviaria
Finished
۰۰:۰۰
  North and Central America CONCACAF Championship U20 - Qualification, Group E
Saint Kitts and Nevis U20
۰
۴
Haiti U20
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Baiano 1
Vitoria BA
۳
۰
Alagoinhas Atletico Clube
Finished
۰۱:۰۰
  Turkey 1. Lig
Sanliurfaspor
-
-
Tuzlaspor
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Poland Ekstraklasa
Warta Poznan
-
-
Radomiak Radom
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Israel Liga Bet North
Beitar Haifa Yakov
۶
۰
Hapoel Bnei Pardes Fureidis
Finished
۱۶:۰۰
Hapoel Tirat HaCarmel
۲
۰
Hapoel Beit She'an FC
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Bnei Musmus
۵
۲
Hapoel Qalansawe
Finished
۱۶:۰۰
  Sweden Svenska Cupen, Group 3
IF Brommapojkarna
-
-
Ostersunds FK
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Landskrona Bois
-
-
BK Hacken
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Armenia Premier League
FC Noah Artsakh
۱
۰
FC Shirak
Finished
۱۷:۳۰
  Spain LaLiga 2
CD Mirandes
-
-
SD Huesca
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  India Mumbai Super Division
FC Bombay Gymkhana
۴
۳
Somaiya
Finished
۰۹:۰۰
  Aruba Aruban Division di Honor
SV Unistars
۳
۰
SV Caiquetio
Finished
۰۱:۳۰
  North and Central America CONCACAF Championship U20 - Qualification, Group C
Aruba U20
۱
۱
Curacao U20
Finished
۰۱:۳۰
Saint Martin U20
۰
۶
Guatemala U20
Finished
۰۴:۳۰
  Colombia Liga Femenina
Internacional FC de Palmira (W)
۳
۰
Cucuta Deportivo (W)
Finished
۰۰:۳۰
CD Real Santander (W)
۱
۱
Llaneros (W)
Finished
۰۰:۰۰
  Mauritania Division 1
Nouakchott King's
-
-
ASAC Concorde
بازی شروع نشده است
۲۳:۲۰
  Hungary NB II
Gyori ETO FC
-
-
Nyiregyhaza Spartacus FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Israel Ligat Ha'AL
Maccabi Bnei Raina
-
-
Hapoel Petah Tikva
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Niger Super League
AS Fan Niamey
۰
۲
AS GNN
inprogress
۱۸:۴۵
  Bulgaria B PFG
FK CSKA 1948 II
۱
۱
Dobrudzha Dobrich
Finished
۱۵:۳۰
  Paraguay Primera Division Reserve
Club Libertad Asuncion Reserves
۳
۱
Tacuary Reserves
Finished
۱۴:۰۰
  Uruguay Primera Division
Defensor Sporting
۵
۰
Club Atletico Cerro
Finished
۰۲:۰۰
  Brazil Amazonense
Amazonas FC
۲
۰
Sao Raimundo AM
Finished
۰۱:۳۰
  Mexico Liga Premier Serie A, Group 1
Real Apodaca FC
۲
۰
Cimarrones de Sonora FC II
Finished
۰۱:۰۰
Coras Tepic
۱
۲
Alacranes De Durango
Finished
۰۱:۳۰
  Argentina Torneo Regional Amateur
Deportivo Camioneros
۲
۱
Altos Hornos Zapla
Finished
۰۰:۳۰
  Nicaragua Primera Division
HYH Export Sebaco FC
۰
۲
Diriangen FC
Finished
۰۰:۳۰
ART Municipal Jalapa
۱
۰
Organica Masachapa FC
Finished
۰۰:۳۰
  Honduras Liga de Ascenso
Parrillas One
۳
۰
Atletico Choloma
Finished
۰۱:۰۰
  Portugal U23 League
SC Farense U23
۰
۰
Portimonense U23
inprogress
۱۴:۳۰
  Romania Liga 2
FC Csikszereda Miercurea Ciuc
-
-
Campionii FC Arges
inprogress
۱۸:۳۰
  Iceland Cup Women
IR Reykjavik (W)
-
-
Grindavik (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید